У Чернівцях мешканці п’яти багатоповерхівок на вулиці Головній понад добу залишаються без електропостачання. Без світла опинилися будинки №275, 275А, 275Б, 275Є та 275Ж. Як повідомили жителі, у Чернівціобленерго причиною відключення назвали заборгованість ОСББ за електроенергію.
Мешканці стверджують, що регулярно оплачують комунальні послуги та не мають боргів. Через ситуацію люди викликали поліцію та вимагають прозорості у роботі ОСББ.
У енергопостачальній компанії підтвердили наявність значної заборгованості та повідомили, що після часткового погашення боргу електропостачання мають відновити до кінця доби.