У Чернівцях рятувальники ліквідували пожежу в одному з медичних закладів міста. Загоряння сталося у приміщенні приймального відділення.
На місце оперативно прибули підрозділи ДСНС, які локалізували вогонь та не допустили його поширення на інші приміщення лікарні. Під час інциденту пацієнтів і персонал вчасно евакуювали.
За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих. Вогонь пошкодив частину приміщення та майно медичного закладу. Наразі спеціалісти встановлюють причини займання та оцінюють масштаби збитків. У лікарні після пожежі продовжують працювати над відновленням нормального режиму роботи приймального відділення.